De dagen worden langzaam weer wat langer. De ochtenden eerder licht de avonden zijn dat langer. Hoewel de winter nog niet voorbij is, begint het al te kriebelen.
Het is die tijd van het jaar, waarin we ons verlangend richten op meer zonneschijn en de komst van het voorjaar. Maar ondanks de koud, brengen de eerste tekenen van verandering een beetje hoop en licht in de dagen die voor ons liggen.
Voor mij betekent de lente niet alleen langere dagen, maar ook de frisse start die het met zich meebrengt. Vrijdagmiddag rook ik, tijdens het fietsen, de typische lentegeur al. In deze blog deel ik met je waar ik het meest naar uit kijk.
Met zonder jas
Oh, wat kijk ik er naar uit om weer “met zonder jas” naar buiten te kunnen. De zon op mijn huid te voelen en het dan niet koud hebben. Als je zonder jas naar buiten kan is het mooie weer echt begonnen. Korte broek erbij aan en genieten maar.
Terrasjes
In het verlengde ervan: terras weer! Lekker met een koud drankje in de stad, of aan het water, mensen kijken. En vooral een mening hebben over die mensen natuurlijk. 😉 Afgelopen jaar konden we op 2 mei, op mijn verjaardag, al buiten dineren. Hopelijk lukt dat dit jaar weer.
Bovendien ga ik ook lekker zoveel mogelijk tijd doorbrengen op mijn balkonnetje. Boekje erbij of blogs typen… Ik vermaak me wel.
Bloeiende bloemetjes 🌸
Laatst zag ik in de supermarkt de eerste voorjaarsbloemen weer. Daar werd ik zo blij van. Zelfs al ben ik er heel allergisch voor, het staat wel heel mooi. Hetzelfde geldt voor sneeuwklokjes, tulpen en krokussen in de grasvelden buiten. Zo’n mooi gezicht is dat! Maar laten we ze vooral buiten houden, haha. Daarbij hebben de eerste bomen alweer knoppen. Oh en vergeet de zingende vogeltjes niet en de vlinders die dan weer langs fladderen. 🦋
Fietsen
Goh, ik begin een rode draad te ontdekken. Jij ook?! Buiten zijn is blijkbaar iets waar ik erg gelukkig van word. En hoewel we in de herfst en winter ook best regelmatig hebben gefietst, is dat in de lente (en zomer) nog net iets fijner. Petje en zonnebril op, insmeren en je ziet wel waar je terecht komt. Ik heb graag een duidelijk doel, maar op de bonnefooi ergens heen fietsen samen vind ik ook erg leuk.
IJsjes 🍦
Lekker eten krijg je er bij ons niet zo makkelijk uit. Een ijsje op z’n tijd vind ik dan ook heerlijk. Toch, met het doel voor ogen dat ik wat wil afvallen, zullen het dit jaar voornamelijk waterijsjes worden. Het liefst ook met niet teveel suiker. Moet te doen zijn. En soms een Italiaans schepijsje of een Magnum komt er ook echt wel in.
Comment
Jaaaa… ZOOOOO VEEEL ZIN IN DE LENTE (en dat moest dus even met caps…)!!!!!!