Al een flinke tijd deel ik een Netflix account met een vriend van me. Zo bespaar je geld en kan je genieten van het brede aanbod die Netflix biedt. Ideaal toch?!
Tegenwoordig kunnen we niet meer zonder en zijn we dol op tv en internet. Onlangs hebben we weer veel gebruik gemaakt van ons abonnement. Onze favoriete Netflix series deel ik graag met je.
Bonusfamiljen
Dit is een Zweedse dramaserie, uit 2017, over samengestelde gezinnen. Hoe doe je dat, als je ex al snel een nieuwe liefde heeft én zwanger raakt? Welke afspraken maak je rondom het zien van de kinderen en hoe flexibel ben je erin? Samen gaan ze in therapie om handvatten te krijgen om de ballen hoog te houden. Natuurlijk komen de nodige tegenslagen voorbij en zie je hoe ze worstelen met daten. En hoe reageren de kinderen op een scheiding en nieuwe relaties?
Ondanks dat het een dramaserie is, zit er ook enorm veel humor in. Het is dus niet alleen een zwaar verhaal, maar er is ook ruimte voor luchtigheid. Je zou het kunnen vergelijken met de Amerikaanse serie Modern Family.
Grace & Frankie
Grace & Frankie zijn twee vrouwen wiens (ex-)mannen jarenlang een geheime relatie met elkaar hebben. De succesvolle echtscheidings-advocaten kondigen aan hun vrouwen te verlaten en samen verder te willen. Frankie is een wiet rokende hippie, die kunstles geeft. Grace is gepensioneerd, maar had een eigen cosmeticabedrijf. Zij konden het nooit goed met elkaar vinden, maar zijn nu toch op elkaar aangewezen.
Deze serie zit vol emotie rondom homo-haat, scheiding en andere moeilijke gebeurtenissen in het leven. Maar ook zijn er momenten waarop je dubbel ligt van het lachen. Want natuurlijk gaat het niet altijd goed tussen tegenpolen.
You, me, her
Wat doe je als achter komt dat je man met een andere vrouw afspreekt? De relatie tussen Jack en Emma loopt niet lekker, daarom gaat Jack op zoek naar spanning. Ze willen graag een kind, maar dit legt veel druk op hun relatie. Jack komt uit bij een student en escort, Izzy. In het geheim spreekt Emma met Izzy af om te kijken met wie haar man afspreekt. Uiteindelijk komt het er op neer dat ze alle drie gevoelens voor elkaar krijgen. Izzy wordt toegevoegd aan hun huwelijk, waardoor er een polyamoureuze relatie ontstaat. Je ziet welke moeilijkheden dit met zich mee brengt, maar ook hoe mooi de liefde kan zijn.
Dit is mijn top 3 aan series, maar er zijn er natuurlijk nog veel meer! Ik kan je onder andere Rita, Life unexpected, Friends en Girlboss aanraden.
Dit waren mijn favorieten.
Wat is jouw favoriete tv of Netflix serie?
4 Comments
Grace & Frankie lijkt me erg leuk! Mijn favoriet op Netflix is The 100.
Zeker kijken. Grace & Frankie is geweldig! 😀
Oe, heel veel. Chicago Fire, Chicago Med, Chicago PD en Code black op dit moment 🙂
[…] is er lekkerder dan in je pyjama Netflix kijken? Gedoucht en wel onder een dekentje op de bank, met thee en wat lekkers. ♥ Ik weet niet […]