Het is alweer een hele tijd geleden dat ik een persoonlijke update heb gedeeld—24 juni 2022 om precies te zijn. Sindsdien is er best wat veranderd in mijn leven, en het leek me leuk om jullie daar weer eens in mee te nemen. Geen wereldschokkende dingen, maar gewoon een kijkje in wat er de afgelopen tijd is gebeurd en waar ik nu sta.
In deze blog update ik je over de kleine en grote veranderingen, wat me bezig heeft gehouden en hoe ik bepaalde dingen heb ervaren. Dus als je benieuwd bent naar een kleine update: lees gezellig mee!
Lupus en gezondheid
Op vermoeidheid en een hoge bloeddruk na, gaat het eigenlijk best goed. Door nieuwe bloeddruk medicatie kreeg ik een tijdje meer last van de Lupus, maar zodra ik daar vanaf was gestapt, verdwenen die klachten ook weer. Het is nog wel zoeken naar wat mijn bloeddruk wel omlaag krijgt.
In de afgelopen maanden ben ik ook 4 kilo afgevallen. Het is niet veel, maar wel weer een mooi begin na maanden stilgestaan te hebben. Ik denk dat het echt komt door eet wissels die ik gemaakt heb én dat ik regelmatig stukken, tot 12 kilometer, fiets. Hopelijk kan ik ook heel snel het zwemmen weer oppakken.
Mentaal en therapie
Inmiddels ben ik zo’n 1,5 jaar in therapie en de verwachting is dit eind dit jaar te kunnen afsluiten. Natuurlijk is het nooit helemaal klaar, maar als je genoeg tools hebt om er mee te dealen kun je zelf ook verder. Het voelt als een heel fijn punt waar ik nu op ben. De antidepressiva is een heel stuk afgebouwd en ik denk dat ik nu op een mooie basis ben. Voor mij voelt het niet als zwakte om dat te blijven gebruiken.
Verder zijn er bij vlagen baaldagen, maar dat is niet erg. Die heeft iedereen. En de ene dag gaat nu eenmaal makkelijker dan de andere. Er spelen een aantal dingen in de schoonfamilie die me bezig houden en ook in mijn eigen familie. Dat vindt z’n weg wel weer.
Wonen
Inmiddels woon ik alweer 6 jaar in mijn huidige appartement. Hier ben ik nog steeds ontzettend blij mee. Zeker sinds ik het weer een stuk netter heb na alle hulp van de opruimcoach. Toch zijn Erik en ik op zoek naar iets voor ons samen en het liefst iets groter, met het oog op onze kinderwens ook. Gelukkig sta ik al sinds ik hier woon weer ingeschreven, waardoor we al redelijk hoog eindigen. Nog niet hoog genoeg om daadwerkelijk een woning te krijgen, maar het schiet al aardig op. Wordt vervolgd.
Relatie
Dat gezegd hebbende, kun je misschien al invullen dat onze relatie echt heel goed gaat. Begin mei gaan we weer lekker samen op vakantie. Daar kijk ik heel erg naar uit. Even niets hoeven en lekker met z’n tweeën. We gaan dit keer naar Valkenburg en dan in september weer naar Stroombroek in Braamt. We doen heel veel leuke dingen samen en genieten echt van het leven.
Op momenten dat het met een van ons wat minder gaat, kunnen we er ook voor elkaar zijn en eigenlijk maakt dat ons alleen maar sterker. Het voelt echt alsof we een sterk team zijn. We vinden het heerlijk om samen herinneringen te maken en ik ben heel benieuwd wat we nog tegenkomen.
Werk
Ik heb een tijdje vrijwilligerswerk bij de kinderboerderij gedaan. Echter liep ik daar een flinke hersenschudding op, waar ik heel lang restklachten van heb gehad. Dat is nu weer, zo goed als, voorbij. Toch heb ik destijds besloten om te stoppen. Ik wilde niet tijdens mijn herstel de druk voelen dat ik ergens verwacht werd. Niet dat zij mij dat gevoel gaven, maar dat zit dan toch in me. Een combinatie van verantwoordelijkheidsgevoel en prestatiedruk. Voor nu ben ik niet op zoek naar iets anders, ik vind het wel even prima zo.
Blog en hobby’s
Zoals je wellicht gemerkt hebt, probeer ik mijn blog nieuw leven in te blazen. Ik doe een poging tot 2 artikelen per week delen, maar dit lukt nog niet altijd. Het plezier in bloggen ben ik zeker niet kwijt, alleen de energie en concentratie vinden is soms een uitdaging.
Op mijn blog en Instagram wil ik heel graag meer delen over de relatie met jezelf, met anderen en intimiteit. Met alle facetten die daarbij komen kijken. Van selfcare tot het onderhouden van vriendschappen en van intimiteit tot mijn relatie met Erik. Ook hoop ik nog mooie (betaalde) samenwerkingen te krijgen die hierbij passen.
Daarnaast begint het weer te kriebelen om te gaan scrappen. Dus ik heb foto’s besteld van Erik en mij en ben van plan een mooi album te gaan maken daarmee.
Tot zover mijn persoonlijke update.
Ik vind het altijd leuk om van jullie te horen! Laat een reactie achter of stuur me een berichtje, dan kletsen we gezellig verder. 😊
Comment
Wat fijn om te lezen dat het eigenlijk lekker gesmeerd gaat allemaal. Hoop echt dat dat zo mag blijven!