Eerder heette deze categorie Happy Talk. Echter verdween deze eind 2019 en kwam hij, mede door Corona niet terug. Toch begon ik het toch te missen. Bovendien gaven jullie aan het leuk te vinden als dit terug zou komen.
Toch vond ik Happy Memories beter passen en besloot ik het gewoon daar naar te veranderen. Zoiets mag best na 3 jaar toch?!
De week begon heel gek. Omdat het weer alle kanten op schoot. Zo was het bijvoorbeeld eerst heel slecht weer, dan weer zonnig en er viel zelfs een flinke laag hagel. En dat voor het begin van de lente… Daarom bleef ik zoveel mogelijk binnen. Op maandagavond ging ik naar mijn beste vriend om samen te eten. Daarnaast maakten we een wandeling en kwamen we een heel schattig katje tegen. Eveneens keken we een aantal afleveringen van Suits.
Ik liep even naar Action. Omdat ik daar mooie tuinstoelen had gezien en nieuwe wil voor op mijn balkon. De huidige zijn niet goed meer, waardoor het echt hoog tijd is om deze te vervangen. Dus wandelde ik 1,5 kilometer heen en 1,5 kilometer terug. Echter zaten de stoelen helaas niet echt lekker. Daarom heb ik ze dus laten staan. Wat ik niet kon laten was het nemen van een bakje kibbeling. Daardoor was de wandeling in ieder geval niet voor niets.
Picknick heeft leuke theevragen aan de zakjes hangen. Ik had de vraag ‘Wat is jouw mooiste herinnering van afgelopen jaar?’ Deze stuurde ik naar mijn vriend en kreeg heel lief antwoord terug. ♥ Ook deed ik mijn nagels met de producten van Mae Nails. Met Joyce10 krijg je hier 10% korting. Met andere woorden: neem zeker eens een kijkje op de site.
Daarnaast begon ik deze week met avondwandelingen. Omdat het lekker weer wat langer licht blijft, kan het weer. Daarbij geniet ik intens van de mooie bloemen die momenteel in bloei staan overal. Bovendien zag ik nog hele toffe graffiti. Leuk om foto’s voor te maken voor Instagram.
Een aantal weken terug had ik een nachtmerrie over slangen, omdat mijn vriend dit erg leuk vond plaagt hij me er nog mee. Daarom was het hoog tijd om hem op 1 april even terug te pakken. Met een nepslang van de Action in zijn kelder. Die kon ik er mooi neerleggen toen hij naar zijn werk was. Helaas zei hij er niets van. Dus de grap is helaas mislukt. Daarnaast kocht ik een lamp voor op mijn balkon. Die krijg ik eigenlijk cadeau van Melissa voor mijn verjaardag. Ik laat hem zien als mijn balkon mooi is!
Ik ontbijt in het weekend altijd wat uitgebreider dan normaal. Ondertussen keek ik de vlog van Laura Brijde. Daarnaast volg ik ook standaard Sophie Hol, Dee en Teske. De andere mensen volg ik meer in periodes en niet altijd.
Van Joom ontving ik mijn bestelling. Ik had een super schattig shirt besteld en hij past! Jammer genoeg mag ik hem niet aan met de fotoshoot met het gezin in mei. Vooral deze lente maar dragen dan. Bovendien is hij ook nog eens heerlijk zacht!
Tijdens een wandeling kwam ik ook een katje tegen. Echter had hij er weinig zin in. Er kon maar net 1 aaitje van af. Daarna ging hij er weer vandoor helaas.
En zondag was het eindelijk zover: de ZON scheen. Ondanks dat het nog wat fris was heb ik heerlijk nog even genoten en de bloeiende planten zijn dan zoveel mooier!
Wat is jouw mooiste herinnering van afgelopen jaar?
Leave A Reply